One Piece - Hall of Fame

28. února 2015 v 22:51 | Remy |  Videa OP
Tak abych nezůstala pozadu tak jsem se rozhodla ještě na konci února přidat jeden článek.
Je to spíš takový článek o ničem.. jediná věc která v něm bude stát za to bude One Piece video. našla jsem ho díky mému neustálému prozkoumávání YouTube. Našla jsem jich víc, ale nějaké si nechám v záloze XD.
Co jsem tak viděla tak tohle video je jedno z nejlepších které jsem kdy viděla :D


Mě osobně se od autora tohodle videa líbí převážně všechny jeho videa. Má asi zvláštní kouzlo protože se mi neskutečně zažraly do hlavy.

PiratexNight

Takže se těžte jelikož sem dám z tohodle kanálu více videí protože stojí za to :D

No abych se dostala k videu.
Ta písnička tam nádherně sedí a jednotlivé scény z One Piece taky. Nějaké části jsem si musela dokonce stopnout a udělala jsem z nich toto->->->

Jsou to v podstatě části které se nejvíce líbily mě :D ty obrázky jsou z poměrně dobrých scén například jak je tam Ace díky téhle scéně se u mě vyšvihnul před Madaru z Naruta a pak už jen dál stoupal po mém žebříčku oblíbenosti až na samý vrchol. Pak samozřejmě Law myslím, že se ten obrázek k textu náramně hodí co vy na to? :D

Hej tak já už vážně nevím co napsat... jak už jsem říkal opravdu mockrát neumím psát dlouhé články... obdivuju Baka-chan xD a Goshi-sama :), že dokáží psát tak dlouhé články které dávají smysl (většinou :D)

Tak to je ode mně vše HOY!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama