postavy - Vládci + recenze

20. února 2015 v 22:39 | Remy |  Vládci
Hoy..
tak jsem se rozhodla sem dát moji povídku kterou jsem psala už dávno a nějak se mi jí nechtělo zveřejňovat...-_-". Tato nejspíš kapitolovka bude o bandě kamarádů kteří jsou tak trochu jiní. Proč jsou jiní to se dozvíte pokud budete číst dál. Když jsme byli s mojí partou malí tak jsme si vymyslely tyhle příběhy tak já zkusím přepsat do nějaké podoby a doufám že se bude aspoň trochu líbit. Dlouho sem přemýšlela jak to udělat aby to bylo přehledné a tak nejdřív napíšu pár vět o každé postavě a pak začnu psát hlavní příběh doufám že to bude mít hlavu a patu -_-". Tak začnu hned první postavou. Nedivte proč zvýrazňuju barvu očí v příběhu to bude hrát menší roli.
Ps: Obrázky nejsou mé a pod nimi jsou odkazy tak doufám, že ještě fungují


Jméno - Allan James Smith
Věk - 17
Barva očí - červeno-hnědá
odkaz-zde
Povaha - Allan je poměrně vznětlivý typ chlapce. Ale v každém problému si dokáže zachovat chladnou hlavu. Je poměrně uřvaný a své názory si rozhodně nenechává pro sebe. nejlépe je když je slyší všichni v místnosti nebo ještě líp v celé škole. Často bývá v ředitelně kvůli neslušnému chování. Ovládá pár druhů bojového umění.
Vzhled - Chlapec 178 cm vysoký střední a vypracované postavy. Nějak moc nevystupuje z řad svých vrstevníků. Krátké hnědé vlasy sčesané na jednu stranu a výrazné červeno-hnědé oči ladí s bílou pletí. Červená kostkovaná košile na mnoha místech zašívaná a bílé tričko je jeho nejčastější oblečení. Černé kalhoty a na rukou spousta náramků. Ve tváři často nepřítomný, ale zároveň šibalský úsměv.
Minulost - Již od raného věku vyrůstal jen s otcem který opravoval a nelegálně rozebíral auta na náhradní díly. Od otce se naučil opravovat auta a věděl kde co v autě je a jak se daná část auta dá nejlépe použít. Víc se od něj nenaučil. Jeho otec chodil pozdě večer domů a ráno zase opět odcházel. Allan se proto dlouho do noci loudal po ulicích kde si také našel partu kamarádů od které pochytil ještě více zlozvyků než od svého otce. Často se svojí partou porušovaly drobné přestupky. Neřešil, že se mu něco může stát a už vůbec neřešil školu a dalo by se říct, že stále neřeší. Nastoupil na školu Rogera Hankse prý kvůli tomu aby mohl mít od táty naprostý pokoj.


Jméno - Etell Flower
Věk - 19
Barva očí - zeleno-hnědá
odkaz-zde
Povaha - Etell je typická studentka která je ráda ve společnosti ,ale jen přátel. Když se dostane do problémů tak má pokaždé nápad jak z něj ven. Není to ten ty dívky která se zamiluje do každého kterého potká. Nikdy nebyla za nic trestaná. Dalo by se říct, že je to naprostý opak Allana. V této partě je nejrozumnější a často napomíná Ann.
Vzhled - Dívka typické postavy pro svůj věk. Asi 175 cm vysoká s přírodně hnědými vlasy věčně staženými do úhledného copu který je dozdoben květinou nebo jiným dekorativním prvkem. Nejraději nosí oblečení které je volné a má na sobě květinové vzory.
Minulost-dětství měla v celku poklidné. Vyrůstala s matkou i otcem na kraji města kde měli zahrádkářství. Nic jí nechybělo. Měla pár kamarádů se kterými si rozuměla, ale hlavně měla okolo sebe rostliny. I jí samotné připadalo, že si rozumí spíše s rostlinou než s lidskou osobou. Proto často byla v květinářství sama do noci a pečovala o ně. Po několika letech když vystudovala školu se rozhodla, že půjde na školu Rogera Hankse aby si ještě více rozšířila obzory.


Jméno - Martin Lorens
Věk - 15
Barva očí - tmavě modrá
Odkaz-zde
Povaha - Martin není moc komunikativní typ člověka. S lidmi se moc nebaví. Má rád svůj klid a osobní prostor který mu Ann často narušuje (rozcucháváním vlasů a taháním z uši). Jeho typický pohled vypadá něco na ten způsob jako "mouchy snězte si mě". Allan si z něj dělá srandu větou "kde tě necháme tam zůstaneš". I když je Martin tichý když dojde na závažné situace dokáže vylézt ze své skořápky a pořádně se naštvat Ale raději problémy nevyhledává.
Vzhled-Chlapec na svůj věk malý přibližně 165 cm. Tmavě modré oči dominují obličeji. Hnědé vlasy česané do jedné strany. Často nosívá modrý svetr a černé kalhoty.
Minulost-Na jeho minulosti není nic zvláštního. Vyrůstal pouze s babičkou a dědou v lese. Nejbližší vesnice byla vzdálená dvě a půl hodiny od nich. proto se neznal s moc lidmi a seznamování mu dělalo starosti a problémy. Když vyrostl nic se nezměnilo. Pořád byl tichý a nevýrazný. A proto se ho prarodiče rozhodli zapsat do školy Rogera Hankse aby se více uvolnil a začal se užívat života. Nejdříve se mu nechtělo měl tušení že toho prarodičům hodně dluží a že by měl raději pomáhat jim, ale po dlouhém přemlouvání se nechal na školu opravdu zapsat. Ve škole se s nikým nebavil. Neměl náladu nebo se bál dá se to říci spoustu slovy. Až o pololetních zkouškách se seznámil s ukecanou dívkou se kterou dělal projekt. Byla to jediná dívka se kterou se bavil a bohatě mu to stačilo a stačí.


Jméno - Ann Finová
Věk - 15
Barva očí - světle modrá
Odkaz-zde
Povaha - Ann je v partě nejbláznivější a do všechno se vrhá po hlavě. Její široký úsměv který nikdy nechybí na jejím obličeji hned na první pohled naznačuje že s ní sou problémy. Nedá se říct že by byla chytrá, ale zase není ani hloupá je něco mezi. Ráda se pere a ovládá pár druhů bojových umění. Ve škole dává pozor jen na hodiny a nejdůležitější věci v jejím životě jsou sladkosti. Když se to shrne je flegmatik na všechno kromě jídla.
Vzhled- Dívka na svůj věk moc vysoká 175cm. Dlouhé hnědé vlasy nosí rozpuštěné a na nich čepici. Světle modré oči ladí s bílou pletí. Nejraději nosí volná trika s potiskem a černé kalhoty. Nesnáší když musí nosit sukně.
minulost- Ann měla možná trochu moc divoké dětství. Rodiče neznala a od mala vyrůstala v pěstounské péči. Nezajímalo jí kdo jsou její rodiče byla spokojená, že aspoň někomu na ní záleží. Ráda všude možně šplhala a lezla což se jí mnohokrát vymstilo. Zlomené části těl bylo její velkou součástí. Už si ani nepamatuje kolikrát měla něco zlomené. Ale její největší vášní bylo jídlo. Doslova milovala sladké jídlo a když se mezi ní a dort někdo postavil moc dobře to nedopadlo. Její bláznivá povaha občas její 'rodiče' štvala a tak jí často škádlili větou:" Tví rodiče museli být obludy". Po této větě se Ann vždy nafoukla popadla jídlo které k ní bylo nejblíže a zavřela se ve svém pokoji. Rodiče se jí po pár letech rozhodli zapsat do školy Rogera Hankse aby se trochu uklidnila. Moc to nepomohlo. Stále se chovala a chová tak jako dřív. Párkrát už byla na koberečku u ředitele kvůli mlácení spolužáka nebo lezení po trámech, ale co se dalo dělat. Kvůli její divoké povaze se jí děti raději stranili. Až jednou o pololetní práci ji přiřadili k zaraženému klukovi který byl její přesný opak. Po pár přátelských šťouchancí z její strany a pár sliz zase z jeho se skamarádili a jsou kamarádi dodnes.
ŠKOLA Rogera Hankse: Do této školy nastupují děti od 15 let. není to nějak závažně těžká škola. Je zde spíše pro to aby se děti naučily nové věci. Škola je něco jako středí po ní můžou jít na vysokou s poměrně dobrým startem.


Tak gratuluji, že jste dočetli až sem... muselo to být úmorné:D
jen se vás chci zeptat má cenu psát dál nebo to blbost nad blbosti :D?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adís Eliadora Adís Eliadora | E-mail | Web | 23. února 2015 v 12:02 | Reagovat

Oh, to vypadá zajímavě :) Těším se na první dílek. :3 Těch povídkářů je tu čím dál více.. :3 :D :)

2 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 28. února 2015 v 15:22 | Reagovat

Whaaa */////* To vypadá opravdu moc dobře!! :3 Určitě má cenu ti psát xD Moc se těším na všechny ty příběhy!! :3 Líbí se mi, jak jsou udělané ty kontrasty postav ... tohle se bude určitě moc dobře číst!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama