Březen 2015

Sayonara Luffy...

12. března 2015 v 11:00 | Remy |  Povídky
Hoy tak jsem tu zas po dlouhé době...
Myslím, že nejsem jediná kterou mrzí, že se v Česku vyskytuje velmi málo povídek s tématikou One Piece. Všude na stránkách je Naruhina, Sasunaru, Sasosako a podobné (hlavně ten yaoi se vyskytuje hojně... ne, že bych to četla..) a já takový člověk který Sasukeho nenávidí a Sakuru by nejraději vyhodil z okna nemá co číst a myslím, že nejsem jediná.
Já osobně jsem našla pár stránek které píšou o One Piece, ale není jich moc. Mám pár oblíbených na které tedy chodím pravidelně a ty povídky tam jsou vážně úžasné O.O.
A tak jsem se rozhodla jako velký fanda One Piece napsat povídku. Zatím jsem psala povídky na naší organizaci Akaťáky tak doufám, že mi to půjde...
Pochybuji, že tu povídku pochopíte, ale tak pokusím se to napsat aby to bylo pochopitelné :D. A předem se omlouvám kdybych někde přeskočila z přítomného do minulého času jednou jsme tak museli napsat povídku a ve mě se to nějak uložilo. Můžete tenhle článek brát jako dárek k narozeninám od blogu pro mě protože konečně je i takovému holubovi jako jsem já 15 ! Jéj..
Tak pěkné počteníčko...

Ace a Sabo

9. března 2015 v 16:29 | Remy |  Obrázky ASLu
Hoy,
Abych mi zase netrval měsíc než sem dám nějaký článek tak jsem se prhrabala v uložených obrázkách a našla jsem pár obrázků na kterých je Ace a Sabo jenom tihle dva na ostatních byl i Luggy a ty sem přidám někdy jindy. Jo a není to yaoi teda aspoň myslím :D.
Obrázky jsou ze zerochan takže obrázky opravdu nejsou mé a ani si je nechci přivlastňovat. Nějak jsem se snažila přidávat odkazy aby to byla jasné tak uvidíme jak mi to šlo :D. První pokus se taky počítá.
Ale než se přesunete k obrázkám poslechněte si tuhle písničku... můžete i při XD. Našla jsem tyhle písničky nedávno, ale mě se opravdu líbí a nemůžu si pomoct.
převážně jsem je našla na tomhle kanále - Trafalgar D Water Law