Ace a Sabo

9. března 2015 v 16:29 | Remy |  Obrázky ASLu
Hoy,
Abych mi zase netrval měsíc než sem dám nějaký článek tak jsem se prhrabala v uložených obrázkách a našla jsem pár obrázků na kterých je Ace a Sabo jenom tihle dva na ostatních byl i Luggy a ty sem přidám někdy jindy. Jo a není to yaoi teda aspoň myslím :D.
Obrázky jsou ze zerochan takže obrázky opravdu nejsou mé a ani si je nechci přivlastňovat. Nějak jsem se snažila přidávat odkazy aby to byla jasné tak uvidíme jak mi to šlo :D. První pokus se taky počítá.
Ale než se přesunete k obrázkám poslechněte si tuhle písničku... můžete i při XD. Našla jsem tyhle písničky nedávno, ale mě se opravdu líbí a nemůžu si pomoct.
převážně jsem je našla na tomhle kanále - Trafalgar D Water LawOne Piece: Two Years Later One Piece: Two Years Later One Piece: Two Years Later


Ten první se mi dost líbí a pokud čtete One Piece mangu tak asi víte kde autor vzal návrh že? ten poslední je tak trochu z jiného soudku, ale příjde mi zajímavý. Jako by Ace byl Sabův stín? Nebo to tak asi vidím jen já :D.

One Piece: Two Years Later ONE PIECE One Piece: Two Years Later

U toho prvního obrázku jsem málem spadla ze židle. proč já nemůžu mít takové spolužáky T-T.... no popravdě kdo by nechtěl.

One Piece: Two Years LaterASL

No myslím, že už radši žádné dávat nebudu jinak se tu rozteču do všech světových stran. Příště dám asi jiný způsob přidávání odkazů tenhle mi příjde nepřehledný a v konečném výsledku to vypadá velmi divně. Vím, že tenhle článek byl vážně o ničem tak doufám, že tím dalším, který se chystá vám to trochu vynahradím:)

Tak zase příště :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caseycelew Caseycelew | E-mail | Web | 23. září 2017 v 19:54 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info!..</a>

2 RobertFaick RobertFaick | E-mail | Web | 2. prosince 2017 v 4:30 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-et-fertilite/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-et-fertilite/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama