Akaťáci + info

19. listopadu 2015 v 17:09 | Remy
Jednoho krásného dne jsem se přihlásila na RPG Naruto hru díky které jsem potkala Akaťáky :3. Myslím si, že jsme naprosto úžasná parta. Je sice pravda, že od sebe bydlíme vážně daleko a asi se nikdy v životě nepotkáme, ale zatím to nějak dáváme. Přidávali jsme se postupně a postupně i pár lidí odešlo. S tím se bohužel nedalo nic dělat T-T. Společně s Kitsune/Luffym jsme si založily blog kam píšeme povídky o našich Akaťákách a odkaz na něj najdete úúúplně na konci stránky ( na konec to nejlepší ne :3).
A tak nějak mě napadlo, že budu přidávat nějaké povídky jak na Aka-world tak i sem. Mylsím, že to nebude nikomu vadit a pokud ano tak.....


Myslím, že by bylo nejlepší vás na začátek seznámit s Akaťáky. Už tam sice pár z nich není, ale do povídek jejich osobnosti úžasně zapadají :33
(Věk se může v povídkách lišit)

Šéf Akatsuki -
Jméno- Kitsune Yuki Pakura
Věk- 19
Vesnice- Mlžná

Na svůj věk příliš vysoká. Přibližně 189 cm. Je hodně hubená - až vychrtlá. Úhlově černé vlasy výrazně kontrastují s její světlou, skoro až bílou pletí. Její uhrančivě černé oči téměř dokonale vystihují její povahu.
Kitsune je poměrně klidná, ale celkem snadno se nechá vytočit. U Akaťáků má respekt jelikož její hodnosti odpovídá i její síla. Není však ten typ co neustále ukazuje svoji sílu a autoritu. Obvykle ji spíš stačí jen pohled a všichni se raději klidí. Ráda se však baví a v partě zaujímá pozici rebelky a holky, která projevuje svůj názor jakýmkoliv způsobem.


Jméno- Tomoe Kenshitora
Věk- 21
Vesnice- Písečná

Tomoe je spíše urostlejší postavy, namakaný a vysoký asi 190 cm. Neposedné tmavě hnědé vlasy mu většinou spadají do jeho zářivě žlutých očí a na zjizvené tváři míva klidný a vyrovnaný výraz.
Velmi klidný Tomoe raději nechává myslet jiné a spíše se drží vzádu. Je sice silný, ale proč to ukazovat, že? Téměř nic ho nerozhodí teda až na Kitsune. Kvůli té dokáže naprosto ztratit svojí pevnou tvář. Pak je tu ještě jeden případ kdy dokáže naprosto vypadnou ze své obvyklé role a to když je na blízku Mia, která si z něho neustále utahuje. Pořád říká, že si už na to zvykl. Není to však pravda...


Jméno- Mia Kiruku
Věk-18
Vesnice- Mlžná/vesnice klanu Kiruku

Mia je dívka drobnější postavy. Alespoň se to zdá kvůli světle bílé pokožce a bílím vlasům. Není však až tak drobná. Měří kolem 175 cm a řadí se mezi vyšší Akaťáky. Nosí spíše bláznivější oblečení a na rukou všemožné náramky(pouze v povídkách).
Nejoblíbenější činnost je když se může s někým hádat nebo někoho mlátit. Nejčastěji se však hádá s Aiko, kterou nemůže vystát. Dalo by se tedy říct, že je agresivní a arogantní, záleží však na situaci. Musí jí tedy někdy i krotit, čehož se velmi často ujímá Toshi. Kitsune je její nejlepší kamarádka, ale pořád je i její šéfka. Mia to sice moc dobře ví, ale nejde to moc poznat. Chová se sice jako naprostý idiot, ale je velmi silná a inteligence pobrala víc než téměř všichni Akaťáci dohromady. Není to sice kvůli její nevymáchané puse moc poznat.

Jméno- Toshi Kurai
Věk-24
Vesnice- -------

Nejvyšší člen Akatsuki je také i tak trochu nejzvláštnější. Když je doma chodí v županu ( je to Kimono, ale kdo to má poznat). Vždy nejdřív přemýšlí a potom koná. Má vždy chladnou hlavu a jeho nejoblíbenější činnost je poučování lidí o Zákonu Bushido, tedy alespoň podle Mii. Je stejně chytrý jako Mia, ale na rozdíl od ní dokáže svůj potenciál využívat na maximum. Proto vymýšlí nejrůznější plány a taktiky.


Jméno- Mayra Asami
Věk- 22
Vesnice- Písečná

Dívka menší postava se světle blonďatými vlasy vás na první pohled spíše nezaujme. Veselá a sarkastická Mayra je velmi komunikativní a moc svou povahou nezapadá do Akaťáků. Nejlépe si v Akatsuki rozumí s Aiko se kterou tvoří velmi dobrý tým.
(ještě bude dopsáno)

Jméno - Ayumi Shi
věk - 19
Vesnice - Mlžná

Ayumi je růžovlasá dívka menší postavy. její povaha tudíž k její povaze ani trochu nesedí. Tedy jak kdy. Ayumina rozdvojená osobnost se může projevit kdykoliv a nikdo neví co se bude dít dál. Její největší zálibou je lékařství a ví o něm snad vše co je nutné, ale taky i nějaké věci, které normální člověk vědět nepotřebuje a ani nechce.

Jméno- Aiko Uchiha Sakiru
Věk - 18
Vesnice- Listová

Vysoká dívky vypracované postavy. Aiko je sportovní typ již od pohledu a jejích 175 cm výšky k tomu pouze přidává. Stejně jako Mia je Aiko velmi agresivní a je poměrně sebejistá. Většinu času tráví urážením Mii, hádáním s Miou nebo rvaní se s Mio. Její původ ji přidal i na pyšnosti. nenechá se nikým urážet a je poměrně horkokrevná. Něco jako taktika je mimo její slovník a do všeho se vrhá po hlavě. Že je nepřítel silnější než ona ji nezajímá a stejně proti němu vyrazí se vší silou.proto její boje s Miou dopadnou obvykle stejně. Buď ji Mia odstaví nebo se do toho vloží Kitsune.

Jméno- Reina Yoru
Věk- 18
Vesnice-Mlžná

Reina je průměrně vysoká dívčina s velmi bledou pletí (skoro jako křišťál) a uhlově černými vlasy. Reina je flegmatik, což znamená, že vše bere s klidem. Flegmatika je slabý vzruch a silný útlum, což znamená, že ani v krizových situacích neztrácí hlavu a nenechá se vyprovokovat. Často o ní Akaťáci tvrdí, že je to největší žrout na světe což je z velké části pravda. Reina jí téměř neustále a vidět ji bez jídla je považováno za státní svátek.
Jméno - Taro Mizaki
Věk - 20
Vesnice - Oblačná
Taro není ani příliš vysoký na rozdíl od ostatních můžu v Akatsuki. Měří přibližně 175 cm. Má hnědé často rozcuchané vlasy a sem tam protrhnuté oblečené. Je to nejperverznější člen Akaťáků. Není chvíle aby nemyslel na nějakou úchylnou blbost nebo něco tomu podobného. Není však nějak zlý nebo arogantní. Je to prostě Taro. Jeho největší výhodou je jeho rychlost. Nikdy by jste ho nedokázali dohonit ani kdyby jste chtěli. Nevýhoda je ta, že je naprosto líný.
Jméno - Haruka Nobura
Věk - 17
Vesnice - Písečná
Malá dívenka, která je dosti nevýrazná a její povaha tomu i odpovídá. Mnohdy si ji ani nevšimnete a ona vás také ne. Moc toho nenamluví a raději je ve svém světe. je to takový benjamínek Akaťáků.


Je to taková kretší verze profilů pokud vás bude zajímat víc na www-rpg-naruto-world.blog.cz najdete celé jejich profily. věk se v některých povídkách mění tak aby vás to nepletlo :D
Doufám, že tedy nebude vadit vypůjčení dotyčných profilů. Tak jestli se vám libí Akaťáci tak jste náš člověk...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama