Ellen Akihara

24. ledna 2017 v 22:14 | Remy
Ellen Akihara

Jméno: Ellen

Příjmení: Akihara

Cech: Sabertooth

Magie: Crash

Hodnost: S, hlavní lékař Sabertoothu

Datum narození: 12.12. 980

Věk: 19Popis
Ellen je štíhlé 180cm vysoké vypracované postavy. Má krátké černo-modré vlasy trčící do všech světových stran. Říkává, že takhle vypadají přirozeně, ale opak je pravdou. Pečlivě si je upravuje každý den, aby měly svůj 'nenucený' vzhled. Barvu očí nedokáže přesně určit. Na každém světle vypadají jinak. Někdy modré jindy hnědé a sem tam žluté. Oči však nejsou příliš výrazné. Spíše si na jeho hlavě všimnete zlaté náušnice na obou uších. Nelíbí se mu, ale jednou si je nechal udělat tak si ej už nechá. Stejně podivná věc na jeho hlavě jako náušnice je i bradka. K jeho věku se moc nehodí, ale jemu se strašně moc líbí. Jeho tělo pokryto hodně tetováními proto nejde cechový znak, který má na levé lopatce, tolik vidět. Jeho oblečení je celkem jednoduché kalhoty a žlutá mikina, ale sem tam se i stane, že si vezme něco jiného, má však rád žlutou takže jeho šatník je laděn do této barvy. Pokud je potřeba aby někoho léčil nosí bílí plášť a brýle, které sice nepotřebuje, ale prý v nich vypadá chytřeji (podle něj).Někdy je možné ho vidět i s katanou, ale tu nosí jen když ví, že bude muset bojovat.

Povaha
Ellen bývá po většinu času klidný, ale také se umí naštvat. To ho už potom zastaví málo kdo. Jinak je jeho povaha dosti složitá. Velmi často používá humor, který nikdo nechápe, jen jeho přátelé a dělá si legraci v nesprávných chvílích. Velký problém mu dělají mezilidské vztahy. Na to by vždy potřeboval osobního překladatele. Boje ale, moc rád nemá a tak se jim vždy snaží spíše vyhnout. Když už však dojde na boj, nestojí někde skovaný za stromem, vyrazí dopředu se svými kamarády a bojuje, jak se patří. Jeho práce doktora mu to ale moc nepovoluje. Rád se potuluje v jiných městech a pozoruje vše, co se dá. Jeho největší zlozvyk je, že nechodí dveřmi, ale probourá si díru ve zdi pomocí své magie. Díky jeho povaze by ho nikdo netypoval na člena Sabertooth. Nesnáší, když někdo uráží jeho cech nebo jeho kamarády. A je tak trochu závislý na kávě.
Minulost

Oba Ellenovi rodiče se věnovali medicíně a tak nebyl pochyb, že i on snil o tom, jak jednou půjde v jejich stopách. Netoužil tedy po tom stát se mágem nebo členem cechu. Od malička ho učili, jak funguje lidské tělo, jak se používá jaký lék, jak ošetřit mechanické poranění a ostatní základy lékařství. Postupem času přešli na složitější léčení a to konkrétně chirurgii. Neustále od útlého věku tedy studoval a neměl příliš mnoho času na kamarády. Dívky pro něj byly jednou velkou neznámou, což se dost projevuje i v jeho dospělosti. I když se o magii nezajímal, jednoho dne vyplulo na povrch, že i on umí používat magii Crash. Nějak ho to nezajímalo, a proto magii neumí moc dobře používat. Trénoval se sám, ale moc času tomu nevěnoval. Také to tak vypadá, když ji používá. Někdy rozbije stůl někdy dům a někdy rozloží kamaráda na tisíce malých kopií. Jednoho dne museli jeho rodiče odjet pomáhat léčit do sousední země a jeho dali do opatrovnictví cechu Fairy Tailu. Ellen byl ve Fairy Tailu šťastný, díky svým lékařským dovednostem se stal pomocníkem doktora, který ho spoustu naučil. Jmenoval se Dar a pro Ellena je to ten největší vzor, dokonce větší než jeho vlastní rodiče. Vzhledem k tomu, že ho rodiče dali do FT v 11 letech byl pro něj Dar jako novým otcem. Trochu se ho pokoušel naučit ovládat jeho magii a pomáhal mi vlastně se vším, co potřeboval. Díky němu se Ellen seznámil s Ryuuem, členem FT a dodnes jsou to velcí přátelé. Jeho rodiče se však po třech letech vrátili. Ellen se nechtěl rozloučit s Ryuuem a s Darem už vůbec ne, ale dělat s tím nic nemohl. Rodiče ho dali do cechu, který byl pro Ellena velkou neznámou, Sabertoothu. Rodiče tam měli pár známých a domluvili tam Ellenovi práci. Loučení s Darem pro něj bylo velmi těžké, ale slíbil mu, že se za ním určitě příjde znovu podívat. Jeho rodiče ho opět opustili a ani sám Ellen neví kdy a jestli vůbec se ještě vrátí. Když přišel do nového cechu, neměl se tam s kým bavit. Po pár dnech napětí ustalo a on už se v klidu baví. Nedá se říci, že by na svůj slib Darovi zapomněl, spíš neměl čas za ním, za tu dobu co je u Seberu zajít. A možná, že je to pro něj i dobře. Dar umřel pár měsíců poté co, Ellen odešel. Nikdo z Fairy Tailu však neměl srdce to Ellenovi říci a proto žije stále v domění, že jeho vzor je stále na živu a čeká až za ním jednou jeho student příjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama