FV - Batman-Jason Todd

13. srpna 2017 v 0:05 | Remy
Už pěkně dlouhou dobu si straňuju má oblíbená videa z různých fandomů a čekám až budu mít dostatek času se k nim nějakým způsobem vyjádřit a ten čas právě nadešel. Dnes začnu první dávkou v podobě videí s tématikou Batman... pořevážně tedy s Jasonem Toddem, oobně mým nejoblíbenějším Robinem.

Tak nějak se mi líbí celý koncept Jasna Todda. Jeho minulost, role Robina a jeho role proti Batmanovi v Jokerově plánu. Všechno je prostě naprosto úžasný.

A to už vůbec připomínat Arkham Knight kde je jeho postava snad i lepší než v komikech.

Každou noc se modlím, aby se ukázal, alespoň v jednom z nových filnmů od DC nebo alespoň seriálu. On je zrovna jedna z těch postav, která by si to rozhodně zasloužila.

To, že videa nejsou má snad nemusím zdůrazňovat. Něco takového bych se svojí zručností s počítačovou technikou nikdy nedokázala a takto chci pouze zdát holt autorům.
Jason Todd · Red Hood · Arkham Knight || "Come Home"

Rovnou s prvním videem, které je od autora xMeraki. Video je mixem Komiksu a už zmíněného arkham knightu, ze kterého bylo převážně použito mluvené slovo na pozadí. Ano je to docela nevšední kombinace, jene tady se to dokonale shodlo.

Jason Todd & Bruce Wayne "Hello, can you hear me?"

Další video od xMeraki. Jde vidět, že tenhle autor ví co dělá a dokazuje to i v dalším videu. Tetokrát je to však mix komiksu, hry a seriálu takže dokonalý hetrik, no ne? A to, že hudba tam sedí by podle mého potvrdil každý.

Jason Todd | D O W N

A do třetice všeho dobrého. Poslední video je od XHitajumo, který ma na svém kanálu spoustu úžasných videí, ke kterým se jednou rozhodně ještě vrátím. Teď, ale k tomuto. Opět je zde zvuková stopa ze hry a sem tam i ze seriálu. Co se týče vyzuální stránky jedn se převážně o komiksy, které vystihují danou situaci naprosto dokonale.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama